به کبوتران چه بگویم
وقتی دست تو نیست
تا برایشان
روی تراس خانه دانه بپاشد. . .
اصلن تو چه داری بگویی
به زنی
که در پاسخ سوال نپرسیده‌ی تو
به هر علامت پرسشی که رسیده،
تکه‌ای از حنجره‌اش را
بر انحنای آن جا گذاشته. . .

 

فاطمه حق‌وردیان

 

/ 9 نظر / 28 بازدید
علیرضا

فاطمه زیبا میگویی اما از زندگی که زیباترین رکن وجود است غافل مانده ای چون دست او نیست باید کبوترها و پرواز را از یاد ببریم!؟

مهیار

سلام خوبین ؟ مطلب قشنگی بود ؛ کاش برای وبلاگتون فید می ذاشتین تا دنبال کردن مطالبتون برای همه راحت تر باشه .

ترانه

سلام.قشنگ و زیبا مینویسی.نوشته هات یه حس خوبی بهم منتقل میکنه.موفق باشی.

امیر نقی لو

سلام. با مثنوی چشم بروزم... خیره شدن به چشم تو نوعی حماقت است سبزینه! در نگاه تو حرف از سیاست است... به امید دیدار [گل]

دهمین کنگره سراسری شعر و داستان غدیر

من کنت مولاه فهذا علی مولا اداره ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم و انجمن هنرهای ادبی برگزار می کند: دهمین کنگره ی سراسری ادبیات غدیر شاعران و نویسندگان گرانقدر تا عید سعید قربان می توانند آثار ارزنده ی خود در رابطه ی با شخصیت امیرالمونین و سیره ی زندگی ایشان و بخش ویژه خطبه ی غدیر را به صورت : درج پیام خصوصی در وبلاگ http://sheerghadir.blogfa.com/ ایمیل به آدرس اینترنتی sheerghadir@yahoo.com فکس به شماره ی ۷۷۵۱۵۶۸-۰۲۵۱ و یا به آدرس پستی قم . خیابان ساحلی (لواسانی) اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم ارسال نمایند. هیچگونه محدودیتی در قالب و تعداد آثار وجود ندارد. این کنگره در مجموع ۱۷ برگزیده خواهد داشت که به نه اثر برگزیده در زمینه ی شعر کلاسیک و به سه اثر برگزیده در زمینه شعر سپید و به سه داستان برگزیده و دو اثر در بخش ویژه سفر عتبات عالیات اهدا خواهد شد.

محمد رفیعی

مدیون درد است آنچه نامش آن شاعرهاست دردی که فریادش زدن از آن شاعرهاست شاعر خودش هم خوب می داند که تنها شعر مرهم برای درد بی درمان شاعرهاست سلام . به روزم و منتظر نظرات ارزشمند شما

فارسی زبانان

با سلام. لینک شدید در وبلاگ فارسی زبانان. http://irafta.blogfa.com/ با انتخاب شاعر هفته و شاعر ماه از میان فارسی زبانان به روزیم.